Zaproszenie – spektakl charytatywny

Szanowni Państwo,

mamy ogromną przyjemność zaprosić Was do zakupu biletów na wyjątkowy spektakl charytatywny “Klub niepokornych”, który odbędzie się w Teatrze Garnizon Sztuki w Warszawie. To niezwykła okazja, aby wspólnie przeżyć niezapomniany wieczór pełen emocji, kultury i dobrej zabawy, a przy tym wesprzeć Fundację Świadomi Klimatu w jej szczytnych celach.

 

Data: 4 grudnia
godzina: 18:30
Miejsce: Teatr Garnizon Sztuki, Warszawa

 

Dlaczego warto dołączyć do tego niezwykłego wydarzenia? Jest co najmniej kilka ważnych powodów:

 

Przedpremiera spektaklu „Klub niepokornych”: ten wieczór to nie tylko okazja do wsparcia charytatywnego celu, ale także możliwość uczestniczenia w przedpremierze spektaklu “Klub niepokornych”. To wyjątkowa sztuka, której premiera jeszcze nie odbyła się publicznie. Będziecie Państwo pierwszymi widzami!

 

Gość specjalny – Agnieszka Dygant: ambasadorką Fundacji Świadomi Klimatu została znana i ceniona aktorka Agnieszka Dygant, która będzie gościem specjalnym tego wieczoru. To doskonały moment, aby spotkać się z nią osobiście i wspólnie wesprzeć szczytny cel naszej Fundacji.

 

Gospodarz teatru – Grażyna Wolszczak: Wieczór poprowadzi niezwykła aktorka Grażyna Wolszczak, która zapewni nam nie tylko rozrywkę, ale także doda uroku naszemu spotkaniu.

 

Inne powody, dla których warto dołączyć:
Piękny prezent świąteczny: bilety na nasze wydarzenie to doskonały prezent świąteczny dla Waszych Pracowników, Przyjaciół i Bliskich oraz możliwość podarowania im wyjątkowego wieczoru pełnego emocji i kultury.

Spotkanie Przyjaciół Fundacji Świadomi Klimatu: nasze wydarzenie to również okazja do spotkania i miłych rozmów. Razem możemy zrobić jeszcze więcej dla klimatu!

 

Serdecznie zachęcamy do zakupu biletów na nasz spektakl charytatywny.
Państwa obecność i wsparcie mają dla nas ogromne znaczenie.

 

Z wyrazami szacunku,

Dorota Winiarska
Prezes Zarządu
Fundacja Świadomi Klimatu

Szczegóły dotyczące wsparcia projektu i zakupu biletów:
Dorota Winiarska, dwiniarska@swiadomiklimatu.pl, tel. 530 222 354

Mamy nadzieję, że spotkamy się na spektaklu i razem uczynimy ten wieczór wyjątkowym!

Pozostałe AKTUALNOŚCI

Ekologiczny dom w sercu Mazur?

Ekologiczny dom w sercu Mazur? Tak mieszka ambasadorka naszej Fundacji, Agnieszka Dygant, która opowiedziała redakcji magazynu Czas na Wnętrze, jak istotna jest w jej życiu ekologia i w

CZYTAJ WIĘCEJ »