Relacja z XV edycji Krajowego Konkursu Energetycznego

Wszystko zależy od energii!

Szanowni Państwo,

chcieliśmy serdecznie podziękować Wam za obecność na Gali podsumowującej XV Krajowy Konkurs Energetyczny im. profesora Jacka Malko w Jaworznie. To był niezapomniany dzień pełen emocji, inspiracji i wspólnych sukcesów.

To właśnie dzięki wsparciu Partnerów i hojności szanownych Sponsorów kolejny rok z rzędu mogliśmy, z ramienia Fundacji Świadomi Klimatu, zachęcać uczniów i studentów do pochylenia się nad problemami, przed którymi staje współczesny świat. Dziękujemy za Waszą wiarę w naszą misję, wsparcie oraz zaangażowanie.

Chcielibyśmy także jeszcze raz serdecznie pogratulować wszystkim laureatom. Wasze osiągnięcia i wysoki poziom prac były inspirujące. Gala podsumowująca Krajowy Konkurs Energetyczny była nie tylko okazją do uhonorowania innowacyjnych projektów, ale także inspiracją dla wszystkich obecnych do dalszej pracy nad tworzeniem bardziej zrównoważonych i efektywnych rozwiązań. Jesteśmy dumni, że razem tworzymy wyjątkową społeczność, gotową do działania na rzecz przyszłych pokoleń.

Z wyrazami szacunku,

GALERIA ZDJĘCIOWA
Pozostałe AKTUALNOŚCI

Zaproszenie – spektakl charytatywny

Szanowni Państwo, mamy ogromną przyjemność zaprosić Was do zakupu biletów na wyjątkowy spektakl charytatywny “Klub niepokornych”, który odbędzie się w Teatrze Garnizon Sztuki w Warszawie.

CZYTAJ WIĘCEJ »