ul. Karkonoska 65 | 50-015 Wrocław fundacja@swiadomiklimatu.pl 792730515

Mój Zdrowy Dom

IDEA

Już 26 września, w samym sercu Warszawy, odbędzie się jedno z ważniejszych wydarzeń w tym roku. Forum Kobiet, organizowane pod hasłem „Mój Zdrowy Dom” to miejsce dedykowane świadomym kobietom, ceniącym sobie nieustanny rozwój, dla których dom i rodzina stanowią wartość nadrzędną. Motyw przewodni spotkania stanowić będą zagadnienia związane z budową, wykończeniem i remontem domu.

  • Czy można połączyć design z funkcjonalnością?
  • Jak zaprojektować dom, który będzie komfortowy i przyjazny naszej rodzinie?
  • Czym się kierować przy wyborze materiałów budowlanych i wykończeniowych, by były trwałe, a jednocześnie nieszkodliwe dla naszego zdrowia?

O tym będziemy rozmawiać z naszymi prelegentami, przedstawicielami branży architektonicznej. Forum Kobiet „Mój Zdrowy Dom” to pierwsze tego typu wydarzenie w Polsce, umożliwiające dyskusję ze specjalistami oraz uzyskanie niezbędnej wiedzy dotyczącej tworzenia funkcjonalnego i bezpiecznego domu.

Nie zabraknie również strefy chillout i pysznej kawy. Zapraszamy na spotkanie, które zostało przygotowane przez Kobiety, o Kobietach i dla Kobiet. Forum poprowadzi Grażyna Torbicka. Zarejestruj się, by wziąć udział w wydarzeniu.

Informujemy, że ilość miejsc jest ograniczona.

Zapraszamy na stronę Forum: >>Moj Zdrowy Dom<<