XI Krajowy Konkurs Energetyczny – wyniki

Komisja Konkursowa postanowiła przyznać poniższe nagrody i wyróżnienie.

I miejsce i tytuł Laureata Konkursu
Aleksandra OTO

za ogromną merytoryczną zawartość pracy obejmującej szczegółową analizę zarządzania energią w mieście i gminie Krzyż Wielkopolski oraz wyjątkową staranność pracy pod względem edycyjnym.

II miejsce i tytuł Laureata Konkursu
Michał GRZYBOWSKI

za wyjątkowo interesujący sposób przedstawienia wyzwań stojących przed Polską w związku z rozwojem energetyki OZE ze szczególnym uwzględnieniem aspektów technicznych i uwarunkowań politycznych.

III miejsce i tytuł Laureata Konkursu
Maksymilian DUSZKIEWICZ

za nieprzeciętne walory publicystyczne i poznawcze pracy dot. edukacji społecznej, spójne i logiczne przedstawienie tematu oraz sformułowanie praktycznych rekomendacji dla konsumentów w zakresie efektywnego użytkowania energii

III miejsce i tytuł Laureata Konkursu
Jakub OCHMANN

za nadzwyczajną dojrzałość naukową włożoną w przygotowanie pracy dotyczącej magazynowania energii oraz jej znaczne walory edukacyjne i poznawcze.

Wyróżnienie specjalne
Julia KURDYK

za samodzielność i kreatywność w przygotowaniu pracy dot. kompleksowego zarzadzania energią na terenie Miasta i Gminy Siewierz.

>>Pobierz pismo w PDF<<

Pozostałe AKTUALNOŚCI

Ekologiczny dom w sercu Mazur?

Ekologiczny dom w sercu Mazur? Tak mieszka ambasadorka naszej Fundacji, Agnieszka Dygant, która opowiedziała redakcji magazynu Czas na Wnętrze, jak istotna jest w jej życiu ekologia i w

CZYTAJ WIĘCEJ »