X Polski Kongres Przedsiębiorczości w Krakowie

W dniach 13-14 listopada, odbyła się 10. edycja Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości w Krakowie – jedno z najważniejszych wydarzeń gospodarczych w naszym kraju!

Dziesiąta edycja kongresu to ponad 20 paneli dyskusyjnych, 15 godzin niezwykle interesujących dyskusji, przeszło 200 prelegentów, 2 500 uczestników oraz prawie 100 wyróżnionych podmiotów. Wykorzystując nowoczesne technologie, poprzez transmisje online i studio kongresowe, przedsięwzięcie oglądało kilkanaście tysięcy osób. W trakcie wydarzenia poruszane były najważniejsze kwestie dotyczące polskiej i światowej gospodarki. Kongres od 10 lat realnie wpływa na działania polskich przedsiębiorców, naukowców i samorządowców. Rozwój gospodarczy, inwestycje, innowacje oraz nowe projekty zwiększają prestiż polskiego Kongresu Przedsiębiorczości. Interdyscyplinarność daje szansę na realne efekty i przyczynia się do komercjalizacji projektów i badań partnerów.

To nie wszystko! Fundacja Świadomi Klimatu zaprosiła na ciekawą debatę VIESSMANN – Partnera Tytularnego Kongresu,  w której zaprezentowano pierwszą w Polsce pionierską inwestycję deweloperską. To pierwsza taka inwestycja z dbałością o środowisko! O czym mowa? O wspólnej inwestycji dewelopera Wawel – Service opartej na technologii Viessmann – zeroenergetycznym condo hotelu ze strefą spa oraz osiedlu domów jednorodzinnych w Kluszkowcach. Projekt ten łączy luksusowy wypoczynek z innowacyjnym podejściem do zrównoważonej energetyki, jest bowiem samowystarczalny energetycznie!

W panelu „VIESSMANN – Świadomi Klimatu: Ekologiczne Budownictwo Mieszkaniowe” udział wzięli:

Łukasz Sajewicz – Dyrektor ds. Klientów Strategicznych, Viessmann Sp. z o.o.

Bartosz Krawczak – Pełnomocnik Zarządu Wawel- Service

Leszek Bajorek–Fiałkowski – Prezes Zarządu, Zespół Elektrowni Wodnych Niedzica S.A.

Tycjan Bielecki – Dyrektor Zarządzający Obszarem ESG i Ekosystemów Rozwiązań dla Domu, Santander Bank Polska S.A.

Marcin Steindel – architekt, Karpiel Steindel Architektura

Patronat nad wydarzeniem objęła Fundacja Świadomi Klimatu.

https://youtu.be/5LOvGhMZCpM

 

Pozostałe AKTUALNOŚCI

Ekologiczny dom w sercu Mazur?

Ekologiczny dom w sercu Mazur? Tak mieszka ambasadorka naszej Fundacji, Agnieszka Dygant, która opowiedziała redakcji magazynu Czas na Wnętrze, jak istotna jest w jej życiu ekologia i w

CZYTAJ WIĘCEJ »