UNICORN FAMILY CAMP

Fundacja Świadomi Klimatu Partnerem Rodzinnych Turnusów Psychoonkologicznych UNICORN FAMILY CAMP

Po raz kolejny Fundacja Świadomi Klimatu została Partnerem Rodzinnych Turnusów Psychoonkologicznych UNICORN FAMILY CAMP organizowanych przez Centrum Psychoonkologii UNICORN z siedzibą w Krakowie. Rodzinne Turnusy Psychoonkologiczne to wczasy skierowane do Pacjentów onkologicznych oraz ich rodzin.

 

Fundacja Świadomi Klimatu od lat czynnie wspiera Centrum Psychoonkologii UNICORN w Krakowie. Rodzinne Turnusy Psychoonkologiczne organizowane przez UNICORN to wczasy skierowane do rodzin, które borykają się z problemem choroby onkologicznej. Skierowane są zarówno do dorosłych, jak i dzieci. W zgodzie z naturą, w nurcie ekologicznym i w atmosferze zabawy, dzieci będą mogły pozwolić sobie na beztroską zabawę, a rodzice znajdą dla siebie moment wytchnienia i refleksji.

 

Rodzinom podczas wypoczynku będzie towarzyszyła grupa przyjaciół – psychoonkologów, pedagogów, instruktorów różnych metod terapeutycznych –  udzielających wsparcia, tak potrzebnego w  procesie mierzenia się z  emocjami,  budowania odwagi i wiary w powrót do zdrowia i dobrego życia. Podczas każdego turnusu przewidziano: zajęcia z psychologami, zajęcia ruchowe, zajęcia dotyczące odżywiania i diety, zajęcia artystyczne, muzyczne, kulturalne, oraz wycieczki – w tym zwiedzanie Krakowa.

 

Turnusy Psychoonkologiczne UNICORN FAMILY CAMP odbędą się w Centrum Psychoonkologii UNICORN w Krakowie, ul. Zielony Dół 4. Skierowane są do osób z całej Polski i do rodzin w dowolnym składzie: rodzice / rodzice oraz dziecko / rodzice oraz dzieci/ dzieci.
Centrum Psychoonkologii UNICORN to ośrodek pomocy i wsparcia psychologicznego dla Pacjentów onkologicznych oraz ich rodzin. Ośrodek prowadzi działalność w obszarze edukacji oraz rehabilitacji, ze szczególną troską o poprawę komfortu emocjonalnego Pacjenta.

 

Wszystkim Uczestnikom UNICORN FAMILY CAMP życzymy wspaniałego wypoczynku i zabawy!

Pozostałe AKTUALNOŚCI