Spotkania z klimatem – Jaworzno

03.06.2019r.

Nie ma czasu do stracenia, walka o ochronę klimatu to sprawa pilna.

Właśnie dlatego Filia Podłęże 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaworznie we współpracy z naszą Fundacją Świadomi Klimatu rusza z projektem edukacyjnym pod nazwą „Spotkania z klimatem”.

Celem inicjatywy jest uświadomienie mieszkańcom naszego miasta, szczególnie młodzieży, wagi wszelkich prób przeciwdziałania zmianom klimatu.
Podczas wydarzeń, uczestnicy dowiedzą się od specjalistów z Akademii Viessmann, o zagrożeniach, a także sposobach zapobiegania im – globalnie i lokalnie. Eksperci wytłumaczą słuchaczom, co każdy z nas może zrobić, by zatroszczyć się o naszą planetę. A możemy niemało! Powinniśmy zacząć od sposobu myślenia oraz codziennych, drobnych nawyków. W tym pomogą właśnie „Spotkania z klimatem”.

Pierwsze, zatytułowane „Niska emisja, wielki problem”, odbędzie się 3 czerwca 2019 r. o godz. 11.30, w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Jaworznie, przy ul. Armii Krajowej 5. Kolejne zorganizowane zostaną już po wakacjach.

Serdecznie zapraszamy!

Compressed by jpeg-recompress

Pozostałe AKTUALNOŚCI

Ekologiczny dom w sercu Mazur?

Ekologiczny dom w sercu Mazur? Tak mieszka ambasadorka naszej Fundacji, Agnieszka Dygant, która opowiedziała redakcji magazynu Czas na Wnętrze, jak istotna jest w jej życiu ekologia i w

CZYTAJ WIĘCEJ »