Rusza kolejna edycja Viessmann EKO Summer Camp

Firma Viessmann oraz Fundacja Świadomi Klimatu już trzeci rok z rzędu zapraszają dzieci i młodzież na obóz ekologiczno – sportowy nad morzem. Oferta tegorocznej edycji letniego obozu w Pobierowie skierowana jest do dzieci z Polski i przebywających w naszym kraju uchodźców z Ukrainy.

 

EKO Summer Camp obędzie się w tym roku w terminie od 29.07 do 07.08.2023. Jak co roku, firma Viessmann oraz Fundacja Świadomi Klimatu zapraszają do Pobierowa. Letni wypoczynek organizowany jest wspólnie z Głogowskim Stowarzyszeniem „Otwarte Drzwi” i KH ZHP Łagiewniki w Pobierowie. Zapraszamy do udziału dzieci i młodzież od 8 do 18 lat.

 

Obóz skierowany jest do wszystkich tych, którzy lubią sport, dobrą zabawę i interesują się ekologią. Co czeka na uczestników obozu? Przede wszystkim ekologiczne wyzwania – nauka podstaw zero waste i recyclingu, ekoplastyka, czyli tworzenie prac plastycznych i ciekawych rzeczy z naturalnych elementów, sadzenie drzew, spotkania i rozmowy z ekspertami. W programie również odpoczynek plaży, kąpiele w morzu, ognisko, dyskoteka i jeszcze zajęć integracyjnych i sportowych oraz wspaniałe wycieczki.

 

To będą niezapomniane wakacje! Poznaj szczegóły wyjazdu i zapisz swoje dziecko już teraz!: https://otwartedrzwi.glogow.pl/

Pozostałe AKTUALNOŚCI

Ekologiczny dom w sercu Mazur?

Ekologiczny dom w sercu Mazur? Tak mieszka ambasadorka naszej Fundacji, Agnieszka Dygant, która opowiedziała redakcji magazynu Czas na Wnętrze, jak istotna jest w jej życiu ekologia i w

CZYTAJ WIĘCEJ »