Relacja ze spektaklu charytatywnego „Klub Niepokornych”

Na początku grudnia odbył się charytatywny spektakl „Klub niepokornych”, na który Fundacja Świadomi Klimatu oraz firma Viessmann zaprosiły swoich gości do Teatru Garnizon Sztuki w Warszawie. Charytatywny wieczór przyciągnął liczne grono gości – Pracowników, Partnerów i Przyjaciół.

 

Gości przywitała Prezes Fundacji Świadomi Klimatu, Dorota Winiarska oraz Gospodarz Teatru, Grażyna Wolszczak. Na scenie pojawiła się również nowa Ambasador Fundacji Świadomi Klimatu – Agnieszka Dygant. Wystąpienie gości zwieńczyła wypowiedź Łukasza Sajewicza z Viessmann, od początku związanego z Fundacją Świadomi Klimatu. Była to doskonała okazja do podsumowania działalności Viessmann na polskim rynku, przedstawienia historii Fundacji oraz przedstawienia planów na następne lata.

 

Część oficjalną zamknęła prezentacja kalendarza, będącego elementem podjętej współpracy z nową Ambasadorką Fundacji – Agnieszką Dygant. Kalendarz „Twój Rok Świadomych Zmian”, to nie tylko wyjątkowy prezent na święta dla bliskich osób, ale również wsparcie Fundacji Świadomi Klimatu. Każdy zakupiony egzemplarz przyczyni się do realizacji celów statutowych Fundacji.

 

Główną atrakcją wieczoru był premierowy spektakl charytatywny „Klub niepokornych. To zabawna i mądra opowieść o tym, że młodość to ekscytująca, pełna zawirowań i nieprzewidywalnych zwrotów akcji podróż, a punktem docelowym jest dorosłość. To także opowieść o sile i znaczeniu komunikacji. Rozmowy w kuluarach po spektaklu pozwoliły na bliższe spotkanie się z artystami i podzielenie wrażeniami.
Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w tym wyjątkowym wydarzeniu, wspierając naszą wspólną misję. Zebrane podczas wydarzenia środki, w partnerstwie z Centrum Wspierania Rodzin Synergia w Warszawie, zostaną przeznaczone na wsparcie edukacji dzieci i młodzieży, programy wyrównywania szans edukacyjnych i wsparcie rozwoju młodych mieszkańców warszawskiej Pragi.

Pozostałe AKTUALNOŚCI

Ekologiczny dom w sercu Mazur?

Ekologiczny dom w sercu Mazur? Tak mieszka ambasadorka naszej Fundacji, Agnieszka Dygant, która opowiedziała redakcji magazynu Czas na Wnętrze, jak istotna jest w jej życiu ekologia i w

CZYTAJ WIĘCEJ »