Przedpremiera spektaklu „Klub niepokornych” – zaproszenie

Szanowni Państwo,

mamy ogromną przyjemność zaprosić Was do zakupu biletów na wyjątkowy spektakl charytatywny „Klub niepokornych”, który odbędzie się w Teatrze Garnizon Sztuki w Warszawie. To niezwykła okazja, aby wspólnie przeżyć niezapomniany wieczór pełen emocji, kultury i dobrej zabawy, a przy tym wesprzeć Fundację Świadomi Klimatu w jej szczytnych celach.

 

Data: 4 grudnia
Godzina: 18:30
Miejsce: Teatr Garnizon Sztuki, Warszawa

 

Dlaczego warto dołączyć do tego niezwykłego wydarzenia? Jest co najmniej kilka ważnych powodów:

Przedpremiera spektaklu „Klub niepokornych”: ten wieczór to nie tylko okazja do wsparcia charytatywnego celu, ale także możliwość uczestniczenia w przedpremierze spektaklu „Klub niepokornych”. To wyjątkowa sztuka, której premiera jeszcze nie odbyła się publicznie. Będziecie Państwo pierwszymi widzami!

 

Gość specjalny – Agnieszka Dygant: ambasadorką Fundacji Świadomi Klimatu została znana i ceniona aktorka Agnieszka Dygant, która będzie gościem specjalnym tego wieczoru. To doskonały moment, aby spotkać się z nią osobiście i wspólnie wesprzeć szczytny cel naszej Fundacji.

 

Gospodarz teatru – Grażyna Wolszczak: Wieczór poprowadzi niezwykła aktorka Grażyna Wolszczak, która zapewni nam nie tylko rozrywkę, ale także doda uroku naszemu spotkaniu.

 

Inne powody, dla których warto dołączyć:

Piękny prezent świąteczny: bilety na nasze wydarzenie to doskonały prezent świąteczny dla Waszych Pracowników, Przyjaciół i Bliskich oraz możliwość podarowania im wyjątkowego wieczoru pełnego emocji i kultury.

Spotkanie Przyjaciół Fundacji Świadomi Klimatu: nasze wydarzenie to również okazja do spotkania i miłych rozmów. Razem możemy zrobić jeszcze więcej dla klimatu!
Serdecznie zachęcamy do zakupu biletów na nasz spektakl charytatywny. Państwa obecność i wsparcie mają dla nas ogromne znaczenie.

 

Szczegóły dotyczące wsparcia projektu i zakupu biletów : Dorota Winiarska dwiniarska@swiadomiklimatu.pl
Mamy nadzieję, że spotkamy się na spektaklu i razem uczynimy ten wieczór wyjątkowym!

Pozostałe AKTUALNOŚCI