Pomaganie mamy we krwi. Akcja krwiodawstwa w Krakowie

15 lipca br. w Krakowie, odbyła się kolejna akcja honorowego oddawania krwi zorganizowana przez Viessmann i Fundację Świadomi Klimatu.

 

W ramach programu „Pomaganie mamy we krwi” nasi Przyjaciele: Krakowski Klub Morsów Kaloryfer, Klub Żeglarski Horn oraz MOOD – firma z największą ścianą wspinaczkową w Krakowie czynnie włączyli się w organizację tego wydarzenia.
W Viessmann wiemy, jak ważne jest aktywne wzajemne wsparcie i bezinteresowna pomoc niesiona tym, którzy jej potrzebują. Dlatego po raz kolejny w ramach akcji „Pomaganie mamy we krwi”, aktywnie angażujemy się w działania na rzecz wspierania służby zdrowia.

 

Miejsce :
Parking ul. Stanisława Klimeckiego 14B w Krakowie
https://hellomood.pl/

 

Godz. 09:00 – 13:00

 

Wydarzenie powstaje z inicjatywy Krakowskiego Klubu Morsów Kaloryfer i Klubu Żeglarskiego Horn. Podczas poprzednich akcji udało nam się zebrać niemal 20 000 ml krwi dla Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie. Teraz liczymy na więcej !
Serdecznie dziękujemy wszystkich ochotników zdrowego morsowania, żeglowania, przyjaciół wspinaczy i mieszkańców Krakowa za wsparcie akcji.

Pozostałe AKTUALNOŚCI