KONGRES Trendy 2023

Najgorętsze wydarzenie tego roku – Kongres TRENDY 2023! To nie tylko kolejna konferencja. To spotkanie liderów, ekspertów i pasjonatów, którzy zmieniają oblicze energetyki i budownictwa. Patronat nad wydarzeniem objęła Fundacja Świadomi Klimatu.

Kongres TRENDY 2023 stanowi miejsce, gdzie eksperci branż budowlanej, grzewczej i energetycznej spotykają się, aby prześledzić te zmiany. To nie tylko okazja do wymiany doświadczeń, ale również do nawiązywania kontaktów branżowych.

Szósta edycja Kongresu, który od lat ukazuje, jakie procesy zachodzą w otaczającym nas świecie i jak wpłyną na polską energetykę w perspektywie pięciu, dziesięciu czy dwudziestu lat. W tym roku, tematy energetyczne zostały poszerzone o kwestie związane z nowoczesnym budownictwem, ponieważ te dwie branże muszą działać wspólnie w obliczu unijnych regulacji i zmieniającej się sytuacji geopolitycznej.

TRENDY 2023 odbyły się w dniach 14-15 listopada w Krakowie i zgromadziły przedstawicieli władz, samorządów, przemysłu, nauki oraz stowarzyszeń branżowych. Jest to inicjatywa, w którą zaangażowane są szerokie środowiska naukowe i branżowe, a także stanowi forum kształtowania przyszłości w obszarze energetyki, budownictwa i pokrewnych dziedzin.

https://kongrestrendy.pl/

Pozostałe AKTUALNOŚCI

Ekologiczny dom w sercu Mazur?

Ekologiczny dom w sercu Mazur? Tak mieszka ambasadorka naszej Fundacji, Agnieszka Dygant, która opowiedziała redakcji magazynu Czas na Wnętrze, jak istotna jest w jej życiu ekologia i w

CZYTAJ WIĘCEJ »