II Kongres Społeczności Energetycznych

W dniach 10 – 11 czerwca w hotelu Bania w Białce Tatrzańskiej, odbędzie się Kongres Społeczności Energetycznych. Jednym z wystawców będzie firma Viessmann, a patronat nad wydarzeniem objęła Fundacja Świadomi Klimatu. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Kongres Społeczności Energetycznych to platforma do wymiany poglądów, szansa na nawiązanie nowych znajomości w środowisku jednostek samorządu terytorialnego, a także możliwość poznania ekspertów z dziedziny energetyki. Tegoroczna edycja Kongresu Społeczności Energetycznych odbywa się pod hasłem: ,,Wspólna energia. Wspólne korzyści.”

Uczestnicy Kongresu będą mieli okazję do udziału w panelach dyskusyjnych, prelekcjach oraz sesjach networkingu, które pozwolą na głębsze zrozumienie aktualnych trendów, wyzwań i możliwości związanych z energetyką i OZE. W trakcie spotkania odbędą się również dwie debaty: Inwestycje wiatrowe w społecznościach energetycznych oraz Planowane kierunki zmian legislacyjnych.

Podczas Kongresu, firma Viessmann zaprezentuje najnowsze produkty ze swojej oferty, a nasi eksperci odpowiedzą na wszelkie pytania nurtujące targowych gości. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania stoiska Viessmann .

Fundacja Świadomi Klimatu objęła wydarzenie patronatem.

Więcej informacji na temat Kongresu można znaleźć na stronie Kongres Społeczności Energetycznych: https://kongresspolecznoscienergetycznych.pl/

Pozostałe AKTUALNOŚCI

Ekologiczny dom w sercu Mazur?

Ekologiczny dom w sercu Mazur? Tak mieszka ambasadorka naszej Fundacji, Agnieszka Dygant, która opowiedziała redakcji magazynu Czas na Wnętrze, jak istotna jest w jej życiu ekologia i w

CZYTAJ WIĘCEJ »