Dobry Klimat dla Dolnego Ślaska – Kudowa Zdrój

28.03.2018r.
Pierwsze spotkanie w ramach projektu „Dobry Klimat dla Dolnego Śląska” z przedstawicielami Urzędu Miasta w Kudowej-Zdrój, odbyło się 28 marca 2018 r.
W ramach spotkania z przedstawicielami UM w Kudowie Zdrój, przedstawiliśmy najważniejsze aspekty związane z niskoemisyjnymi źródłami ciepła, odnawialnymi źródłami energii oraz najnowszymi technologiami związanymi z termomodernizacją budynku. Nasi eksperci zaprezentowali również sposoby dofinansowania projektów proekologicznych ze źródeł unijnych oraz krajowych.

Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem ze strony przedstawicieli samorządu, a nieustające dyskusje potwierdziły żywe zainteresowanie tematem w danym regionie. Dzięki formie warsztatowej każdy z przybyłych mógł uzyskać informacje na jakich zależało mu najbardziej w danym przypadku. Dzięki czołowym ekspertom współpracującym z Fundacją „Świadomi Klimatu”, szkolenie odznaczało się bardzo wysoką jakością merytoryczną.

Dziękujemy za udział i zapraszamy na kolejne spotkania.

Projekt „Dobry Klimat dla Dolnego Śląska” jest realizowany przy wsparciu finansowym Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu.

Pozostałe AKTUALNOŚCI

Ekologiczny dom w sercu Mazur?

Ekologiczny dom w sercu Mazur? Tak mieszka ambasadorka naszej Fundacji, Agnieszka Dygant, która opowiedziała redakcji magazynu Czas na Wnętrze, jak istotna jest w jej życiu ekologia i w

CZYTAJ WIĘCEJ »