Dobry Klimat dla Dolnego Ślaska – Kudowa Zdrój

11.05.2018r.
w Urzędzie Miasta w Kudowie-Zdrój zorganizowaliśmy drugie spotkanie dla władz oraz lokalnego biznesu w ramach projektu: „Dobry Klimat dla Dolnego Śląska”

11 maja 2018 roku, w Urzędzie Miasta w Kudowie-Zdrój zorganizowaliśmy drugie spotkanie dla władz gmin oraz lokalnego biznesu w ramach projektu: „Dobry Klimat dla Dolnego Śląska”. Po konsultacjach z gminami oraz z ekspertami doszliśmy do wniosku, że zaprosimy na szkolenia przedstawicieli pobliskich firm i instytucji. Okazało się to świetne rozwiązanie, ponieważ gościliśmy przedstawicieli uzdrowisk, hoteli oraz lokalnej firmy produkcyjnej.

Dla uczestników przygotowaliśmy obszerne materiały szkoleniowe zawierające slajdy prezentowanych wystąpień, dzięki czemu na bieżąco śledzili oraz notowali najbardziej interesujące aspekty. Na spotkaniu pokazaliśmy uczestnikom gdzie szukać oszczędności jeśli chodzi o gospodarkę energetyczną oraz wyjaśniliśmy jak ważny jest audyt przed planowanymi inwestycjami.

Projekt „Dobry Klimat dla Dolnego Śląska” jest realizowany przy wsparciu finansowym Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu.

Pozostałe AKTUALNOŚCI