Dobry Klimat dla Dolnego Ślaska – Kudowa Zdrój

20.04.2018r.
W Zespole Szkół Publicznych im. Jana Pawła II w Kudowie-Zdroju, zorganizowaliśmy pierwsze spotkanie dla uczniów w ramach projektu: „Dobry Klimat dla Dolnego Śląska”

20 kwietnia 2018 roku, zorganizowaliśmy pierwsze spotkanie dla uczniów Zespołu Szkół Publicznych im. Jana Pawła II w Kudowie-Zdroju w ramach projektu: „Dobry Klimat dla Dolnego Śląska” W spotkaniu wzięli udział uczniowie profilu matematyczno-fizycznego w/w liceum.

Na szkoleniu wyjaśniliśmy jak działają pompy ciepła oraz instalacje OZE, przybliżyliśmy problem złej jakości powietrza, a także podpowiedzieliśmy co można zrobić aby poprawić komfort oddychania w Kudowie-Zdrój. Druga część szkolenia miała za zadanie przedstawić perspektywy dalszej edukacji oraz pracy w branżach związanych z niskoemisyjną techniką grzewczą oraz odnawialnymi źródłami energii.

Spotkanie obfitowało w wiele ciekawych spostrzeżeń i pytań ze strony uczniów dlatego serdecznie dziękujemy za ich zaangażowanie w poprawę jakości powietrza.

Projekt „Dobry Klimat dla Dolnego Śląska” jest realizowany przy wsparciu finansowym Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu.

Pozostałe AKTUALNOŚCI

Zaproszenie – spektakl charytatywny

Szanowni Państwo, mamy ogromną przyjemność zaprosić Was do zakupu biletów na wyjątkowy spektakl charytatywny “Klub niepokornych”, który odbędzie się w Teatrze Garnizon Sztuki w Warszawie.

CZYTAJ WIĘCEJ »